Stránky o hře Stronghold a dalších verzí

Tato stránka je jenom o hře Stronghold a dalších verzích hry Stronghold.

Jednotky

Otroci

Stronghold.HotGames.cz
Cena: 5 zlatých
Popis: Nejhorší jednotka v celé hře, porazí ho i dřevorubec. Jsou slabý, neodolní, ale rychlý. Při velkém počtu dokáží něco zapálit (hlavně Saladinův hrad). Jako jedíný z arabských jednotek umí kopat příkopy. Jinak ho nekupujte nevyplatí se, leda jen na kopání příkopů a na vypálení Saladina.

Prakysté (házeč kamenů)

Stronghold.HotGames.cz
Cena: 12 zlatých
Popis: Jednotka naprosto na nic. Střílejí sice rychle, ale skoro nic to neubírá. Jsou rychlý, slabý a neodolný. Když jich je hodně tak dokáží natropit menší škodu, ale jinak jsou zbatečný.

Nájemní vrazi

Stronghold.HotGames.cz
Cena: 60 zlatých
Popis: Mají dvě veliké výhody. První je, že nejsou vidět když jsou daleko od nepřátel, ale když se k nim přiblíží tak už vidět jsou a druhá je, že dokáží pomocí svého lana vyšplhat na hradby. Což se velmí hodí na otevírání bran. Silný moc nejsou a odolný také ne, ale na vymlacování lučištníků z hradeb se velmi hodí.

Arabští lučištníci

Stronghold.HotGames.cz
Cena: 75 zlatých
Popis: O trošinečku lepší než evropští lučištníci jinak naprosto stejný. Kupujte je jen když nemáte dostatek luků (za začátku).

 

Arabští jezdci na koni

Stronghold.HotGames.cz
Cena: 80 zlatých
Popis:Jsou rychlý, stejně silný jako lučištníci, o něco odolnější než lučištníci a o mnoho rychlejší. Mají jednu velkou výhodu i nevýhodu. Výhode je, že dokáže střílet i za běhu. Což se velmi hodí protože nepřátelští lučištníci se do vás hůře trefí a vy je mezitím postřílíte. A nevýhoda je že nemůžou chodit po hradbách a po hradech, ale to není potřeba. Jsou slabý při boji na blízko.

Arabští bojovníci

Stronghold.HotGames.cz
Cena: 80 zlatých
Popis: Má stejné vlastnosti jako rytíř, ale jo o něco slabší a kušník ho zabije rychleji.

 

Vrhači ohně

Stronghold.HotGames.cz
Cena: 100 zlatých
Popis: Je slabý, pomalý a neodolný ale ve věži mezi lučištníkama a kušníkama je téměř nezranitelný. Na útok se nehodí vůbec, ale na obranu hradu jo. Hází takové ohnivé koule, které když dopadnou na zem prasknou a utvoří se malí oheň, asi tak velký jako u jednoho políčka dehetu.

 
Tato stránka je jenom o hře Stronghold a dalších verzích hry Stronghold.