Stránky o hře Stronghold a dalších verzí

Tato stránka je jenom o hře Stronghold a dalších verzích hry Stronghold.

Historická tažení

Máme 4 možnosti výběru hry, začneme hned tou první.

Poprvé do boje

1.Nicaea, příjezd do svaté země
Jak začnete hrát, tak ze svými lučišníky a jedním jezdcem, obsaďte město na hoře.Nemělo by to být těžké.Jezdce pošlete do středu města, aby pobil pár mužů a lučišníky pošlete na kraj města a oni to dokončí.Jak se vám to podaří tak začněte budovat svůj hrad.Musíte nashromáždit 450 zlatých.Během mise na vás nebude nikdo útočit.

2.Heraclea, cesta na jih
Vaším úkolem je nashromáždit 300 kusů chleba.Vyrobte si pár vojáků,kteří vás budou chránit vaše farmy.Protože během hry, na vás zaútočí nějací ti lupiči.

3.Antiochie, proti útok
V této misi si vybudujte  silné město ale nezapomeňte i na dobrý přísun surovin.Vyrábějte si hlavně lučišníky,které si postavte na hradby.Během mise na vás budou útočit nepřátelé ze všech stran.Když na jedete na instruktáž tak tam uvidíte jak vám utíká čas do poslední bitvy.

4.Krok do Cheraliers, obléhání Arqahu
V této misi začínáte úplně od základu budovat své město.Tak se do toho můžete pustit, musíte nashromáždit 50 sudů piva.Nestavějte si hlavně hospodu sice se tím zvedne morálka ale pivo by vám hodně ubývalo.Během mise na vás zaútočí pár jednotek ale neměl by to být problém.

5.Jeruzalem, konečný útok
Teď je vašim úkolem dobýt pevnost a zničit Lorda.Ale pozor musíte si dát pozor na čas.Na splnění této mise máte totiž omezený čas.Začněte tím, že pošlete lučišníky tak aby dostřelili na hrad¨by.A poté pošlete obléhací věže k hradbám a teď už jenom zaútočte pěchotou.

Saladinova vítězství

1.Damasek, rovnováha sil
Musíte zničit všechny nepřátelské jednotky.Začněte zničením první věže která vám je blíž.Pošlete střelce z praku tak, aby tam všichni dostřelili, a poté pošlete za nimi lučišníky.Takhle to udělejte i z bránou a poté i z druhou věží.Nyní se už jenom pomocí beranidla dostaňte přes hradby kde všechny zničte.

2.Kerak, Reynaldova zrada
Vaším hlavním úkolem je zničit katedrálu než dorazí posily.Vojáky s prakem pošlete před věž  ať zničí kušiníky a lučišníky.Mezi tím pošlete rytíře ať zničí bránu.Jak se dostanete přes bránu tak už jenom stačí zničit katedrálu. a vyhráli jste.

3.Aleppo, upevnění moci
Musíte zabít nepřátelského Lorda.Prvni zničte věže, která vám je nejblíže pomocí vrahů.Poté zaútočte s muži s praky na bránu a zase tam pošlete vrahy a s těmi vrahy vyřiďte i další věž.Poté zničte bránu a rytíře na to můžete využít může s ohněm.Sice je pobijou ale dost si pomůžete.Teď zneškodněte poslední věž pomocí vrahů.A už se jenom dostaňte za hradby a tam zabijte lorda.

4.Horns of Hattin, bitva na paharku.
Musíte zabít nepřátelského Lorda.Prvni zničte kušíniky na hradbách a rytíře před hradbami.Než se probijete  přes hradby.Mezi hradbami jsou vojáci ty nejprve zničte pomocí lučišníků na koni.Pak už jste ve vnitř pevnosti a rychleji pošlete svoje muže na lorda

Královská křižácká výprava

1.Hrad Belvoir,zdržovací taktika
Vybudujte si základnu a dobře se opevněte.Během mise na vás budou útočit ze čtyř rohů tak je dobré mít všude na hradbách rozmístěné lučišníky a kušiníky.malou pěchotu si nechte před hradem a v hradu pro jistotu že by se dostali, nepřátelé přes hradby tak ať má kdo chránit krále.

2.Tyre, plánování linie
Musíte nashromáždit 1500 kusů chleba.Tak si postavte co nejvíce farem a hodně pekáren alespoň dva mlýny ať to trochu od sejpá.Občas na vás zaútočí pár vojáků ale není to nějak obzvlášť těžké.

3.konya, Bedřich Barbarossa
Hrad už máte vybudovaný už jenom stačí si rozšířit přísun surovin.A vytvořit více dílen na zbraně.A můžete začít s výstavbou jednotek.Nepřátelští vojáci na vás budou útočit ze tří směrů.Ještě jedna rada dřevorubce si postavte co nejvíce v lese ať nemají zbytečně dlouhou cestu.Vaší jediným úkolem je zničit všechny nepřátelské jednotky.

4.Limassoli, dobití Kypru
Opět už máte na půl hrad hotový.Jenom už stačí zajistit přísun surovin.Nepřátelé na vás budou utočit z hora z leva, ze spodu obou směrů.V průběhu mise budou menší útoky a na konec mise příjde jeden velký útok.Musíte ho ustát jakmile ho ustojíte tak jste vyhráli.

5.Jaffa, znovudobití
Nyní musíte dobýt hrad a zabyt lorda.S lučišníky a s kušiníky je výhodné zničit muže na věžích a hradbách.Vyrobte si pár katapultů a balistů, aby se vám lépe překonali hradby.Jakmile budete za hradbami tak už je to jednoduché.

Křižácké státy

1.Armenské království
Vybudujte svůj hrad a dobře se zabezpečte hradbami.Jak budete mít vytvořené vojsko, můžete zahájit útok na krysu.Musíte se dostat do jeho panství a ho poté zničit.

2.Hrabství Edessa
Rychle si postavte hradby,aby jste zastavit hadovy otroky.Než promění váš hrad jen v hrstku popele.Vybudujte si  velké vojsko na obranu.Pečlivě si rozmístěte a ochraňujte studny pro případ, že by se otroci dostaly do vašeho hradu, a něco tam zapálily.Vaším úkolem je zničit Hadovo panství.

3.Knížectví Antiochie
Urychleně začněte s těžbou kamení,abyste mohli vybudovat hradby a tím zastavit první útoky prasete.Zablokujte si oba brody a zde si rozmístěte vojáky k obraně.Váš úkol je  zničit obě základny.

4.Hrabství Tripolis
Nejprve si postavte stanoviště žoldnéřů, kteří pomohou odrazit první útok.Začněte rychle s těžbou dřeva a kamení a nezapomeňte na železo.K vaším významným budovám umístěte studny abyste rychle zabránili rozšíření požáru.Využívejte zápalné balisty k obraně budov.S kopce zaútočte na vlka.Oba dva hrady musíte zničit.

5.Jeruzalemské království
Rychle začněte těžit kamení , abyste mohli postavit zdi.Které nachvíly odvrátí útoky.Zaútočte co nejdříve na klan krys, abyste pak mohli zredukovat počet vojáků a zvětšit prostor pro nové stavby.Vašim úkolem je zničit všechny nepřátele.

 
Tato stránka je jenom o hře Stronghold a dalších verzích hry Stronghold.